Aplikovaná ekonómia
Prihlásení študenti
Košice - 9. jún. 2016 - Gymnázium sv. T. Akvinského, Zbrojničná 3
Zaradení študenti (zoradení podľa abecedy školy) - AKTUALIZOVANÁ pozvánka
# | Meno | Škola |
---|---|---|
1 | Viktória Ferková | Humenné, Stredná odborná škola technická, Družstevná 1737 |
2 | Martina Karoľová | Humenné, Stredná odborná škola technická, Družstevná 1737 |
3 | Simona Metiľová | Humenné, Stredná odborná škola technická, Družstevná 1737 |
4 | Saskia Miklošková | Humenné, Stredná odborná škola technická, Družstevná 1737 |
5 | Dominika Kalmárová | Košice, Gymnázium, Trebišovská 12 |
6 | Kristína Hrabinská | Košice, Gymnázium, Trebišovská 12 |
7 | René Reho | Košice, Gymnázium, Trebišovská 12 |
8 | Sandra Šuláková | Košice, Gymnázium, Trebišovská 12 |
9 | Kristián Tomčo | Košice, Gymnázium, Trebišovská 12 |
10 | študent 1 | Košice, Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3 |
11 | študent 2 | Košice, Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3 |
12 | študent 3 | Košice, Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3 |
13 | študent 4 | Košice, Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3 |
14 | študent 5 | Košice, Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3 |
15 | študent 6 | Košice, Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3 |
16 | Júlia Bučková | Košice, SSOŠ, Postupimská 37 |
17 | Nikola Farkašová | Košice, SSOŠ, Postupimská 37 |
18 | Adriana Flašiková | Košice, SSOŠ, Postupimská 37 |
19 | Patrícia Hlaváčová | Košice, SSOŠ, Postupimská 37 |
20 | Matej Kožuško | Lipany, Gymnázium, Komenského 13 |
21 | Barbora Lepáková | Lipany, Gymnázium, Komenského 13 |
22 | Tomáš Majtner | Lipany, Gymnázium, Komenského 13 |
23 | Vanesa Macková | Michalovce, Stredná odborná škola sv. Cyrila a Metoda, Tehliarska 2 |
24 | Dominik Madár | Michalovce, Stredná odborná škola sv. Cyrila a Metoda, Tehliarska 2 |
25 | Lenka Šalachová | Michalovce, Stredná odborná škola sv. Cyrila a Metoda, Tehliarska 2 |
26 | Michal Švoňava | Michalovce, Stredná odborná škola sv. Cyrila a Metoda, Tehliarska 2 |
27 | Matej Tkačik | Michalovce, Stredná odborná škola sv. Cyrila a Metoda, Tehliarska 2 |
28 | Michal Banaš | Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul.29.augusta 4812 |
29 | Kristína Beňová | Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul.29.augusta 4812 |
30 | Dalibor Sokolák | Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul.29.augusta 4812 |
31 | Adam Tomašovič | Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul.29.augusta 4812 |
32 | Mária Dzurillová | Spišská Nová Ves, Stredná odborná škola ekonomická, Stojan 1 |
33 | Alexandra Fedorčáková | Spišská Nová Ves, Stredná odborná škola ekonomická, Stojan 1 |
34 | Lucia Kakošová | Spišská Nová Ves, Stredná odborná škola ekonomická, Stojan 1 |
35 | Stanislava Kiseľová | Spišská Nová Ves, Stredná odborná škola ekonomická, Stojan 1 |
36 | Miroslava Mochlárová | Spišská Nová Ves, Stredná odborná škola ekonomická, Stojan 1 |
Košice - Dobrovoľníčka
1 | Tamara Bobovská | Poprad, Obchodná akadémia, Murgašova 94 |