Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


Simulovaný obchodný register

Obchodný register JA Firiem v školskom roku 2017/2018

JA Firmy sú zoradené podľa dátumu registrácie zmluvy o združení.

Škola  Učiteľ/ka AE  JA Firma Zmluva o združení  Dátum registrácie zmluvy o  združení Dátum registrácie do OR  Dátum výmazu z OR
Námestovo, Stredná  odborná škola, Hattalova 968/33 Ing., Mgr. Anna Bránická M-ARMY- NO 001/2017-2018 06.09.2017    
Michalovce, Stredná odborná škola Obchodu a Služieb, Školská 4 Ing. Ivana Buršáková V.A 002/2017-2018 06.09.2017    
Levice, Stredná odborná škola, Pod amfiteátrom 7 Ing. Anna Fraschová Hestia M 003/2017-2018 06.09.2017    
Levice, Stredná priemyselná škola Levice, Fr. Hečku 25 Ing. Eva Mizeráková   004/2017-2018 06.09.2017    
Námestovo, Stredná Odborná Škola, Hattalova 968/33   Lucia Medvecká   005/2017-2018 08.09.2017    
Komárno, Stredná odborná škola obchodu a služieb - Kereskedelmi és Szolgáltatóipari Szakkozépiskola, Budovateľská 32 Ing. Zuzana Varga Podleiszek KROK 006/2017-2018 08.09.2017    
Prešov, SOŠ podnikania, Masarykova 24 Ing. Miroslav Vrabeľ Mark Group 007/2017-2018 08.09.2017    
Spišská Nová Ves, Hotelová akadémia, Radničné námestie 1 Ing. Alena Brincková Siesta 008/2017-2018 08.09.2017    
Bratislava, Spojená škola, Tokajícka 24 Ing. Júlia Fekiačová   009/2017-2018 10.09.2017    
Bratislava, Obchodná akadémia, Nevädzová 3 Ing. Adriana Jurášková   010/2017-2018 12.09.2017    
Modra, Stredná odborná škola vinársko - ovocinárska, Kostolná 3 Ing. Ida Matuškovičová Vinárka 011/2017-2018 12.09.2017    
Nitra, Súkromná Spojená Škola Štúrovo, org. zl. Súkromná obchodná akadémia, EP Nitra, Štúrova 22 Ing. Anna Kúbeková, PhD. SlovaMex 012/2017-2018 12.09.2017    
Žilina, Dopravná akadémia, Rosinská cesta 2 Ing. Martina Čelková   013/2017-2018 12.09.2017    
Trenčín, SOŠ obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24 Ing. Janka Mandincová Express Team 014/2017-2018 14.09.2017    
Bánovce nad Bebravou, Stredná odborná škola strojnícka, Partizánska cesta 76 Ing. Katarína Mikušová Loptoši 015/2017-2018 14.09.2017    
Žilina, Gymnázium, Varšavská cesta 1 Ing. Magdaléna Hajtmanková   016/2017-2018 14.09.2017    
Banská Bystrica, Spojená škola, SOŠ podnikania, Školská 7 Ing. Zdenka Valová PROSPERITY 017/2017-2018 14.09.2017    
Ružomberok, Spojená škola, Scota Viatora 8 Ing. Katarína Buknová   018/2017-2018 14.09.2017    
Nové Zámky, Stredná odborná škola stavebná - Építészeti Szakközépiskola, Nitrianska cesta 61 Ing. Mgr. Gabriela Rogozánová ŠARKAN 019/2017-2018 17.09.2017    
Tvrdošín, Spojená škola Tvrdošín, Medvedzie 133/1 Ing. Jana Dreveňáková Sofia fruit&food 020/2017-2018 17.09.2017    
Krupina, Stredná odborná škola obchodu a služieb, M. R. Štefánika 8 Ing. Mária Šumichrastová LALA tour 021/2017-2018 17.09.2017    
Nitra, Stredná odborná škola, Cintorínska 4 Ing. Jozefína Bánovská Victoria 022/2017-2018 17.09.2017    
Zvolen, Technická akadémia, J. Švermu 1 Mgr. Darina Stančeková ELOS 2 023/2017-2018 17.09.2017    
Svit, Stredná odborná škola, Štefánikova 39 PhDr. Iveta Hájovská CRAZY PEOPLE 024/2017-2018 17.09.2017    
Tisovec, Evanjelické gymnázium Tisovec, Jesenského 836 Ing. Ladislav Čajko POMEgranate 025/2017-2018 17.09.2017    
Michalovce, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Školská 4 Ing. Anna Kostrejová   026/2017-2018 18.09.2017    
Poprad, Obchodná akadémia, Murgašova 94 Ing. Tatiana Hadbavná BB 027/2017-2018 18.09.2017    
Nové Zámky, SOŠ HOTELOVÝCH SLUŽIEB A OBCHODU, Zdravotnícka 3 Ing. Henrieta Takácsová Black Roses 028/2017-2018 18.09.2017    
Košice, Gymnázium sv. Edity Steinovej, Charkovská 1 Ing. Ľudmila Olšinárová   029/2017-2018 18.09.2017    
Martin, Obchodná akadémia, Bernolákova 2 Ing. Lýdia Juricová   030/2017-2018 19.09.2017    
Poprad, Stredná priemyselná škola, Mnoheľova 828/23 Ing. Anna Schaleková ZafirS 031/2017-2018 19.09.2017    
Trebišov, Súkromná stredná odborná škola DSA, Komenského 12 Ing. Helena Vargová BioVita 032/2017-2018 19.09.2017    
Prievidza, Obchodná akadémia, F. Madvu 2 Ing. Marcela Tišťanová   033/2017-2018 19.09.2017    
Bratislava, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Hálova 16 Ing. Mariana Veličová SOH 034/2017-2018 19.09.2017    
Michalovce, Gymnázium Pavla Horova, Masaryková 1 Mgr Tomáš Palovčák ForX 035/2017-2018 20.09.2017    
Levice, Obchodná akadémia, Ul. Kálmána Kittenbergera 2 Ing. Mária Hauliková Unique 036/2017-2018 20.09.2017    
Trenčín, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24 Ing. Zuzana Gloneková OIS 037/2017-2018 20.09.2017    
Námestovo, Stredná odborná škola, Hattalova 968/33 Ing. Iveta Bodnárova   038/2017-2018 20.09.2017    
Námestovo, Stredná odborná škola, Hattalova 968/33 Ing. Erika Šušková   039/2017-2018 20.09.2017    
Pezinok, Obchodná akadémia, Myslenická 1 Ing. Martina Ančicová   040/2017-2018 20.09.2017    
Nové Mesto nad Váhom, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80 Ing. Dana Hradileková folkAW 041/2017-2018 20.09.2017    
Bytča, Súkromná Stredná Odborná Škola, Sidónie Sakalovej 182 PhDr. Edita Šamajová ALLIP - Inovačné Podnikanie 042/2017-2018 20.09.2017 03.10.2017  
Košice, Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Zbrojničná 3 Ing. Kvetoslava Danková SCOPE 043/2017-2018 20.09.2017    
Žilina, Hotelová akadémia, Hlinská 31 Mgr. Denisa Abafiová HAMtour 044/2017-2018 20.09.2017    
Snina, Stredná priemyselná škola, Partzánska 1059/23 Ing. Anna Buchlaková   045/2017-2018 20.09.2017    
Svidník, Spojená škola, Obchodná akadémia, Centrálna 464 Ing. Zdenka Kožlejová   046/2017-2018 20.09.2017    
Trebišov, Obchodná akadémia, Komeského 3425/18 Ing. Beáta Andrášová All for you 047/2017-2018 21.09.2017    
Partizánske, Stredná odborná škola, Námestie SNP 5 Ing. Ingrid Rigáňová Ekoverde 048/2017-2018 21.09.2017    
Žilina, Hotelová akadémia, Hlinská 31 Ing. Michaela Grofová FITFOOD 049/2017-2018 21.09.2017  
Nové Zámky, SOŠ HOTELOVÝCH SLUŽIEB A OBCHODU, Zdravotnícka 3 Ing. Henrieta Takácsová Delphine 050/2017-2018 21.09.2017  
Partizánske, Stredná odborná škola, Námestie SNP 5 Ing. Ingrid Rigáňová MAGOS 051/2017-2018 21.09.2017  
Banská Bystrica, Obchodná akadémia, Tajovského 25 Ing. Lenka Mikolajová   052/2017-2018 21.09.2017  
Trenčín, Gymnázium Ľ.Štúra, 1.mája 2 Ing. Mária Tinková ĽUDEVÍT 053/2017-2018 21.09.2017  
Vrbové, Gymnázium J. B. Magina, Beňovského 358/100 Mgr. Zuzana Motyčková   054/2017-2018 22.09.2017  
Brezno, Obchodná akadémia, Malinovského 1 Ing. Iveta Aschenbrierová GAMA 055/2017-2018 22.09.2017  
Nitra, Súkromná stredná odborná škola Animus, Levická cesta 40 Ing. Tatiana Oravcová Papkanye 056/2017-2018 22.09.2017  
Košice, SPŠ stavebná a geodetická, Lermontovova 1 Ing. Dagmar Grancová ORIGO 057/2017-2018 22.09.2017 04.10.2017
Piešťany, Stredná odborná škola  obchodu a  služieb, Mojmírova 99/28 Ing. Anna Drahovská   058/2017-2018 22.09.2017  
Považská Bystrica, Gymnázium, Školská 234/8 RNDr. Silvia Závadská   059/2017-2018 22.09.2017  
Považská Bystrica, Gymnázium, Školská 234/8 RNDr. Silvia Závadská   060/2017-2018 22.09.2017  
Trenčín, Obchodná akadémia Milana Hodžu, Martina Rázusa 1 Ing. Erika Senková   061/2017-2018 22.09.2017  
Košice, Gymnázium, Trebišovská 12 Mgr. Jana Vodarčíková Ala rasi 062/2017-2018 24.09.2017  
Košice, Súkromná stredná odborná škola, Postupimská 37 Ing. Eva Puskásová   063/2017-2018 25.09.2017  
Žilina, Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku, Predmestská 82 Ing. Miroslava Mičurová CETAtour 064/2017-2018 25.09.2017  
Partizánske, Stredná odborná škola, Námestie SNP 5 Ing. Zuzana Foltánová EKODEKOR 065/2017-2018 25.09.2017  
Vrbové, Gymnázium J.B. Magina, Beňovského 358/100 Mgr. Zuzana Motyčková   066/2017-2018 25.09.2017  
Piešťany, SPŠE, Brezová 2   Beata Ďuračková   067/2017-2018 26.09.2017  
Trnava, Stredná priemyselná škola dopravná, Študentská 23 Ing. Lucia Duranová   068/2017-2018 26.09.2017  
Trnava, Stredná priemyselná škola dopravná, Študentská 23 Ing. Lucia Duranová   069/2017-2018 26.09.2017  
Hnúšťa, Gymnázium Mateja Hrebendu, Hlavná 431 PhDr. Blažena Hrušková MATEJ 070/2017-2018 26.09.2017  
Levice, Stredná odborná škola služieb, Ul. sv. Michala 36 Ing. Anna Kováčová Sovičky 071/2017-2018 26.09.2017  
Prievidza, Gymnázium Vavrinca Benedikta Nedožerského, Matice slovenskej 16 Ing. Marcela Škopcová Copy4You 072/2017-2018 27.09.2017  
Handlová, Stredná odborná škola, Lipová 8 Ing. Darina Krónerová TULACK 073/2017-2018 27.09.2017  
Partizánske, Stredná odborná škola, Námestie SNP 5 Ing. Fatima Blažeková Sweet for YOU 074/2017-2018 27.09.2017  
Žilina, Súkromné gymnázium, Oravská 11 Ing. Emília Korenčiaková SMART 075/2017-2018 27.09.2017  
Dubnica nad Váhom, Gymnázium, Školská 2 Mgr. Adriana Vančová   076/2017-2018 28.09.2017  
Bratislava, Evanjelické lýceum, Vranovská 2 Ing. Martin Pagáč   077/2017-2018 28.09.2017  
Spišská Nová Ves, Stredná odborná škola ekonomická, Stojan 1 Ing. Alica Vitková Start-up 078/2017-2018 28.09.2017  
Poprad, Obchodná akadémia, Murgašova 94 Ing. Monika Mašlonková Joyful Noise 079/2017-2018 28.09.2017  
Tisovec, Stredná odborná škola, Jesenského 903 ing. Iveta Ganajová CK TRIBE 080/2017-2018 29.09.2017  
Nové Mesto nad Váhom, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80 Ing. Elena Taranová Coffee Time 081/2017-2018 29.09.2017  
Sereď, Obchodná akadémia, Mládežnícka 158/5 Ing. Jana Mlynárová MIRACLE 082/2017-2018 29.09.2017  
Košice, Gymnázium, Park mládeže 5 Ing. Albín Sakal   083/2017-2018 29.09.2017  
Čadca, Obchodná akadémia Dušana Metoda Janotu, Ul. 17. novembra č. 2701 Ing. Erika Padychová BEMEWY 084/2017-2018 29.09.2017  
Lipany, Gymnázium, Komenského 13 Mgr. Soňa Šuhajová EAST 085/2017-2018 02.10.2017  
Michalovce, Stredná odborná škola sv. Cyrila a Metoda, Tehliarska 2 Ing. Jozefína Javorská ELTRAFICO 086/2017-2018 02.10.2017  
Revúca, Súkromná stredná odborná škola, Železničná 2 Ing. Kamila Sopko-Zimová M&G 087/2017-2018 02.10.2017  
Topoľčany, Stredná odborná škola techniky a služieb, Tovarnícka 1609 Ing. Mária Urminská Fresh fornets 088/2017-2018 02.10.2017  
Žilina, Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku, Predmestská 82 Ing. Veronika Gaboríková MovieT 089/2017-2018 02.10.2017  
Trnava, Stredná priemyselná škola, Komenského 1 Ing. Karin Chalányová FU-HA 090/2017-2018 02.10.2017  
Trnava, Stredná priemyselná škola, Komenského 1 Ing. Jana Čechovičová MixHand 091/2017-2018 03.10.2017  
Poprad, Obchodná akadémia, Murgašova 94 Ing. Monika Mašlonková Us and Them 092/2017-2018 03.10.2017  
Košice, Súkromná stredná odborná škola, Postupimská 37 Mgr. Dominika Keruľ-Kmecová AWT - Amazing world travel 093/2017-2018 03.10.2017  
Zvolen, Stredná priemyselná škola dopravná, Sokolská 911/94 Ing. Renáta Trnovcová   094/2017-2018 04.10.2017  
Košice, Gymnázium, Opatovská cesta 7 Ing. Júlia Lukáčová   095/2017-2018 04.10.2017  
Prešov, Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20 Ing. Daniela Bučková GJARnews 096/2017-2018 04.10.2017  
Snina, Stredná priemyselná škola, Partizánska 1059/23 Ing. Zlatica Demčáková EVAGroup 097/2017-2018 04.10.2017  
Dubnica nad Váhom, Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 343/1 Ing. Michal Jančo TISCORP 098/2017-2018 05.10.2017  
Trenčín, Dopravná akadémia, Školská 66 Ing. Miroslava Palovičová LOGISTIC FIGHTER 099/2017-2018 05.10.2017  
Poprad, Súkromná stredná odborná škola, Ul.29.augusta 4812 Ing. Jana Marcinová COINFLIP 100/2017-2018 05.10.2017  
Bratislava, Obchodná akadémia, Račianska 107 Ing. Lucia Šimičáková   101/2017-2018 05.10.2017  
Senica, Súkromná stredná odborná škola podnikania, Hollého 1380 Mgr Miroslava Medňanská Ekoraj 102/2017-2018 06.10.2017  
Košice, SSOŠE TERCIUM, Palackého 14 Ing. Katarína Šeboková   103/2017-2018 06.10.2017  
Sučany, Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Komenského 215 Ing. Zuzana Štefáneková GBAS Company 104/2017-2018 10.10.2017  
Levice, Gymnázium sv.Vincenta de Paul, Saratovská 87 Ing. Eva Mizeráková   105/2017-2018 10.10.2017  
Košice, Gymnázium, Poštová 9 Mgr. Martin Daňko   106/2017-2018 10.10.2017  
Bratislava, Galileo School, Dudvážska 6 PhDr. Ivana Klimová Eventiny 107/2017-2018 10.10.2017  
Bratislava, SOŠ pre žiakov s telesným postihnutim, Mokrohájska 1 Ing. Eva Bistáková Bufet u Branka 108/2017-2018 10.10.2017  
Košice, Gymnázium, Čordákova 50 Mgr. Marcela Martončíkova CBG Cassovia Business Group 109/2017-2018 10.10.2017  
Prešov, Gymnázium, Konštantínová 2 Mgr. Vladimír Salák Gymcorp 110/2017-2018 10.10.2017  
Bratislava, ZŠ a Gymnázium s VJM, Dunajská 13 Ing. Margita Bitterová DunaStar 111/2017-2018 10.10.2017  
Dvory nad Žitavou, Stredná odborná škola, Hlavné námestie 2 Ing. Slávka Kollárová Lahôdky u elky 112/2017-2018 10.10.2017  
Sereď, Gymnázium Vojtecha Mihálika, Kostolná 119/8 Mgr. Ľubica Štefáková Juvenis 113/2017-2018 10.10.2017  
Michalovce, Obchodná akadémia, Kapušianská 2 Ing. Jana Bodnárová SCEB 114/2017-2018 11.10.2017  
Liptovský Mikuláš, Stredná odborná škola polytechnická, Demänovská cesta 669 Ing. Vlasta Nahálková   115/2017-2018 11.10.2017  
Partizánske, Stredná odborná škola, Námestie SNP 5 Ing. Jana Hamarová Bon Apetít 116/2017-2018 11.10.2017  
Košice, Gymnázium, Poštová 9 Mgr. Martin Daňko   117/2017-2018 12.10.2017